Hoşgeldiniz  

Takma Kirpiklerde Uygulanacak Püf Noktalar!!!

admin | 20 Şubat 2017 | Genel, Güzellik ve Bakım, Kadınca

Daha çarpıcı bir etki elde etmek istiyorsanız takma kirpik kullanabilirsiniz. Takma kirpikler, şerit, tek tek, tutam ve tek tel olarak satılmaktadır. Akşam için işveli, tamamen sahte bir görünüm istiyorsanız şerit kirpikler kullanın, çünkü bunlar en çok göze çarpan takma kirpiklerdir.

En iyisi şerit kirpiklerden önce göz kalemi ile sürme çekmektir, böylece kirpikleri tam olarak nereye yerleştireceğinizi görebilir ve doğal kirpikleriniz ve takma kirpikleriniz arasından teninizin görünmesini önmeyebilirsiniz. Doğal kirpiklerinize ne kadar yakın yerleştirirseniz, o kadar doğal görünürler. Kirpik bandını gizlemek için kıvı göz kalemi kullanbilirsiniz. Tutamlar şeritlerden daha doğal bir görünüme sahiptir ancak tercihen tek tek, tel şeklindeki takmak kirpiklerde olabilir. Bunlar en doğal görünen takma kirpiklerdir ve birçok maskara reklamında da bunlar kullanılır. Bunları kendi kirpiklerinizin üzerine takarak kirpiklerinizi birdenbire uzatabilirsiniz.

İpuçları: Üst kirpiklerde siyah, alt kirpiklerde kahverengi maskara kullanırsanız daha az haşin görünürsünüz. Kirpiklerinizin iç ve en dış köşelerini maskara ile kapladığınızdan emin olun. Bu iki bölge çoğu kadının gözden kaçırdığı bölgelerdir. İki veya üç ince tabaka halinde uygulanan maskara tek ve topak topak bir tabakadan çok daha etkilidir.

Kaynak: Makyajla Yenilenin,

576 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım