Hoşgeldiniz  

Romantik Komedi Dizi Sevenler İçin: Fall in Love With Me!!!

admin | 23 Kasım 2017 | Genel, Sinema ve Dizi

Tür: romantik, komedi,

Bölüm sayısı: 20

Ülke: Tayvan

Dizinin konusu: Lu Tian Xing adında kendini beğenmiş, yakışıklı ve zengin bir reklam kralı var. Hayatından öyle beziyor ki kılığını kıyafetini, davranışlarını ve nerdeyse konuşmasını bile değiştirip 180 derece zıttı olan sıcak kanlı, beş parasız ve sevimli Xiao Lu’ya dönüştürüyor kendini. Bu sırada kendisine reklamcı olmasında ilham kaynağı olan OZ reklam şirketiyle yolları kesişiyor ve onun sahibi olan Tao Le Si’ye aşık oluyor. Yalnız Tao Le Si, Xiao Lu’yu sevdiği kadar Lu Tian Xing’den nefret ettiği için işler ikisi için de karışıyor.

Biraz eski türk filmi izledim gibi hissettiğimi itiraf etmeliyim. Tekerlekli sandalyeye mahkum olmalar, esas oğlan ve kızın suçluluk duygusu. Ayrılmalar falan filan. Ancak izlenir mi? evet izlenir. Yaaaa en azından esas kız ve oğlumuzun hatrı için izleyin canlarım. 🙂

Kızımız safoz, bildiğiniz iyilik meleği timsali, oğlumuz anasının gözü feleğin çemberinden geçmiş, insanları ezmeyi seviyor. Sonra bizim oğlanın gözü açılıyor, kızımıza vuruluyor ve olaylar gelişiyor. Hayatınının amacını kaybetmiş oğlumuz kızımız sayesinde yeniden tutkulu hale geliyor ve aşık oluyorlar.

255 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım