Hoşgeldiniz  

Romantik, Komedi Dizi Sevenler İçin: Age Ending in Nine Boy!!!

admin | 06 Ağustos 2017 | Genel, Sinema ve Dizi

Yönetmen: Yoo Hak Chan
Senarist: Park Yoo Mi
Kanal: tvN
Yayın Tarihi: Ağustos 2014
Tür: Romantik | Komedi
Bölüm: 16

Konusu: Aşk ve iş hayatlarında faklı sorunlarla karşılaşan 9, 19 , 29 , 39 yaşlarında 4 erkeğin hayatlarını anlatan romantik komedi dizisidir. Koo Kwang Soo ( Oh Jung Se) 39 yaşında. O ülkenin en iyi canlı müzik programı da PD. Kang Jin Goo ( Kim Young Kwang) 29 yaşında. Popüler ve sorunsuz, büyük bir tatil seyehat acentesinde tur planlayıcısı. Kang Min Goo (Yook Sung Jae) 19 yaşında. O sıcak huylu kıdemli liseli ve judo sporcusu. Kang Dong Goo ( Choi Ro Woon) 9 yaşında. O bir çocuk oyuncu, gıda reklamlarında oynuyor ve güzel bir iştahı var.

9, 19 , 29 , 39 yaşlarında 4 erkeğin 9 sayısı ile ilgili yaşadıkları sendromu anlatmakta dizi. Aslında yaş sendromunun sayı ile bütünleşmiş hali. Herkesin belli yaş dönemlerinde geçirdiği değişimi, kırılmaları ve buna ilişkin olayları anlatmakta.

Her zaman olduğu gibi gülme varsa ben ordayım. Gülüyormuyuz evet. Ama sonuna doğru biraz sıkıldığımı itiraf etmeliyim. Ancak izlenir mi? Evet izlenir diye cevap veriyorum. 🙂

Özellikle yemek yemeyi seviyorsanız tam size göre bir dizi. Dizinin hemen hemen her karesinde bir kere yemek ya da konusu geçmekte. Dürüst olmak gerekirse ben de bayağı aşka geldim yemek konusunda. İştahım kabardı. Esas kızda acayip bir iştah var ya!!!

Esas oğlanda çapkın mı çapkın hani. Olduğu yerden kız tavlayan tiplerden. Ancak zaman içerisinde imana geliyor, tövbe ediyor ve esas kıza yöneliyor.

Ve yakışıklı ve sempatik diğer 3 erkeğimiz. Onlarında başlarına yaşlarına yakışır olaylar geliyor. Anlayacağınız her yaş grubu erkeğin ve kadının kendinden birşey bulabileceği bir dizi. Şimdiden iyi seyirler.

505 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım