Hoşgeldiniz  

Romantik, Fantastik, Komedi Dizi Sevenler İçin: I Hear Your Voice!!!

admin | 17 Mart 2018 | Genel, Sinema ve Dizi

Dizi Adı: I Hear Your Voice
Türü: Romantik, Fantastik, Komedi
Bölüm Sayısı: 18
Yayın Tarihi: 5 Haziran – 25 Temmuz 2013
Bu dizi “Masum olma ihtimali %1 bile olmayan” sanıklar için devletin atadığı avukatlar hakkında bir dizidir.
Jang Hye Sung (Lee Bo Young) cesur, küstah, vurdumduymaz ve komik bir kadın avukattır. Huysuz ağzı, pek de görgüsü olmayan sivri diliyle, zorlu işlere hevesli biridir. Cha Kwan Woo (Yoon Sang Hyun) ciddi, tutkulu ve maço olan bir devlet avukatı ve eski bir polis memurudur. Bu arada Park Soo Ha (Lee Jong Suk) ise insanların düşüncelerini duyma gücü olan 19 yaşında bir gençtir. Kimsenin istemediği, suçsuz bulunma şansının %1 olduğu durumları birlikte çözmek için bir takım olacaklardır. (Alıntı)

Oğlumuz genç, yakışıklı, çalışkan ve insanların düşüncelerini rahatlıkla okuyabilen kendine güvenen bir tip. Babasının öldürülmesinde şahitlik eden kendinden büyük kızımıza aşık. Her yerde onu aramakta…

Kızımız; dik kafalı, inatçı ve dediğim dedik bir kız. Oğlumuzun babası öldürülürken şahit olmuş ve doğrucu davutluğunu göstererek ölümü pahasına şahitlik etmiştir.

Bu iki insanın yolları sonunda başka bir dava sayesinde kesişiyor ve oğlumuzun aşık olduğu kadar, kız da oğlumuza aşık olmaya başlıyor. Aşk filizlenirken, polisiye, fantastik ve gerilimde (özellikle avukatların ve savcıların duruşma esnasındaki kapışmalarına bayıldım) devam ediyor. Bana sorarsanız izlenebilir güzel bir dizi. Şimdiden keyifli seyirler dilerim.

188 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım