Hoşgeldiniz  

Romantik, Drama, Fantastik, Tarihi Dizi Sevenler İçin: The Moon That Embraces the Sun!!!

admin | 06 Ağustos 2017 | Genel, Sinema ve Dizi

Tür: Romantik,Fantastik; Drama,
Gösterim Tarihi: 4 Ocak 2012
Yayınlanacağı Kanal: MBC
Bölüm Sayısı: 20
Oyuncular:
Kim Soo-Hyun – Lee Hwon
Yeo Jin-Ku – Lee Hwon
Han Ga-In – Heo Yeon-Woo / Wol

Konusu: King Lee Hwon ile kadın şaman olan Wol arasında geçen aşkı anlatıyor. Soylu bir ailede dünyaya gelen Wol bir süre sonra prenses oluyor fakat bazı tuzaklarla karşı karşıya gelip yargılanıyor ve sonunda bir şaman olarak yaşamaya başlıyor.Wol/Yeon Woo (Han Ga İn):Küçücük bir kızken onun güzelliğini kıskanan kötü insanlar tarafından öldürülecekken bir kadın şaman tarafından kurtarılır.Daha önce bir kez nişanlandığı Lee Hyun ile tekrar karşılaştığında, artık Wol (Ay) ismi ile büyüyen bir kadın şaman olmuştur.Lee Hyun çocukken tanıdığı Yeon ile Wol’un arasındaki benzelikleri görünce ona aşık olur.Ama aynı zamanda Lee Hyun’un üvey kardeşi Yang Myung Gun da Wol’ü sevmektedir. Yeon Woo’nun ölüp ölmediği konusunda şüpheler varken acaba Yeon Woo hayatta bunlara dayanabilecek mi?

İlk başta Türk dizisi mi yoksa Kore dizisi mi izliyorum anlayamadım. Şu bi gerçek ki ırk, din, dil ne olursa olsun sorun hep aynı. Valla Muhteşem Yüzyıl izliyorum sandım. O neydi ölümler, entrikalar, dramalar offf, bir ara bırakayım çok baydı dedim.

Hadi dedim diziyi bitirdim az kaldı, ya sabır dedim ve sonunda bitirdim. Yav arkadaş oğlan ve kızın başına gelmeyen kalmadı, el insaf araya biraz daha fazla romantik, komedi falan ekleyeydiniz de dizi daha izlenilir bir hale gelseydi.

Aman ben ne yaptım ettim komik karakterlerimi buldum. Komutan ve Hadım. Bayıldım ikisine. Komutan çok soğuk ancak bazı yerlerde o kadar iyi ki gülmekten kendimi alamadım. Hadımı hiç söylemiyorum adamı görür görmez gülmeye başladım zaten. Tip çok müsait.

Neyse oppamız yakışıklı, nonaamız güzel. Tarih, Dram, Entrika, Romantik dizi sevenler için bire bir. Şimdiden iyi seyirler.

551 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım