Hoşgeldiniz  

Komedi Film Sevenler İçin: Görümce!!!

admin | 29 Ocak 2017 | Genel, Sinema ve Dizi

Vizyon tarihi: 2 Aralık 2016 (1s 49dk)
Yönetmen: Kıvanç Baruönü
Oyuncular: Gupse Özay, Buğra Gülsoy, Eda Ece devamı
Tür: Komedi
Ülke: Türkiye
Konusu: Yeliz erkek kardeşi Ahmet’e fazlasıyla düşkündür. Yeliz’in bu düşkünlüğü sonucu ikili birlikte yaşamaktadır. Fakat Yeliz’i kötü bir sürpriz beklemektedir, zira Ahmet bir kıza aşık olmuştur. İşler hızlı gelişir ve Amet kıza evlenme teklifi eder. Bunu duyan Yeliz’in dünyası başına yıkılır. Yeliz’in umudu, Ahmet’in şimdiye kadarki kız arkadaşlarını ayırdığı gibi bu kızdan da ayrılmasıdır. Ancak işini şansa bırakmayan Yeliz, arkadaş grubuyla kafa kafaya verip kardeşiyle sevdiği kızı ayırma planları yapmaya başlar. Kıskanç ablası Yeliz ile sevdiği kız Deniz arasında sıkışıp kalan Ahmet’in yapabileceği tek şey her şeyden habersiz Deniz’i ablasının tuzaklarından korumaya çalışmaktır. Bu mücadele boyunca Yeliz’i de, Deniz’i de, Ahmet’i de türlü komik maceralar beklemektedir…
Gelin-görümce arasındaki çekişmeli ilişkiyi mizahi bir dille ele alan komedi yapımı Görümce’nin başrollerini yerli komedinin sevilen yüzü Gupse Özay ve ekranların yeni keşiflerinden Eda Ece üstleniyor.
İzleyicinin Yorumu: Arkadaşlar tek kelimeyle çok güzel bir filmdi. Bayan oyuncularında çok iyi komedi yapabildiklerinin kanıtı bir film. Son dönemde kadın oyuncuların komedi dünyasında bayağı yer aldığını görmekteyim ve emin olun hepsini de büyük bir zevkle izliyorum. Öyle ki bir çok erkek komedyene taş çıkartacak bayan komedyenler mevcut. Başından sonuna kadar sıkılmadan izleyebileceğiniz, aslında toplumumuzun bazı olaylarına parmak basan komik film. İzlenmesi şiddetle tavsiye edilir.!!!
755 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım