Hoşgeldiniz  

Hangi Erkek Tipine Sahipsiniz?

admin | 15 Haziran 2014 | Genel

Dertli Erkekler: Bu tür erkekler, arabesk, metal ve rock müzik dinlemiş ya da hala dinleyen tiplerdir. Ya eski sevgiliyi unutamamışlardır ya da kötü bir ayrılık yaşamışlardır. Eğlenceli bir şey yapmak yerine düşünmeleri gereken sorunları, çözmeleri gereken karmaşıklıkları ya da yalnız kalmaları gerekmektedir. Depresif düşünce sistemine sahip erkek tipidir.

Karamsar Erkek: Dertleri çözümsüzdür, hayatları boyunca şansızlık onların peşini bırakmamıştır. Birinci grubun bir üst modelidir. Onları göre dertleri çözümsüzdür ve hayatları boyunca şansızlık onların yakalarını bırakmamıştır. Sürekli uzaklara dalarlar ve küçük bir şey eski kötü günleri hatırlamasına neden olur. Onlardan güzel sözler duyamazsınız ve sorununuzu dinleyecek birini aradığınızda bulamazsınız. Onları bahtsız bedeviler olarak sınıflandırsak yeridir.

Zeki Olduğunu Düşünen ve Hiçbir Zaman Tatmin Olmayan Erkek: Sizi dinlemezler, konunun uzmanı bile olsanız söylediğiniz tezi çürütmek için uğraşırlar. Onlar istediği zaman gelmenizi, onlar istediği zaman konuşmanızı, onların izin verdiği kadar gülmenizi isterler. Siz de baskın bir karakterseniz anlaşmanız çok zordur. İltifatları bile kendilerinden bahsederek gerçekleştirirler.

Çapkın Erkekler: Bu tip erkekler sadece takılmak için idealdir. Sürekli bir ilişki çok zordur. Zeki ve yeteneklidirler. Ancak çok çabuk sıkılırlar, aldatmaya meyilli ve zora gelemeyen tiplerdir. Canı isterse ararlar, istediklerini olduktan sonra da bir bahaneyle yollarlar. İdolleri konusunda takıntılıdırlar. Kendilerine aşık tiplerdir. İyi bir sohbette, sanatsal bir faaliyette, takılmak istediğinizde iyi bir partner olurlar. Diğer durumlarda uzak durmakta fayda vardır.

Dengesiz Erkekler: Uzak durulması gereken erkek modellerinden biri daha. Öyle patavatsızdırlar ki ne diyeceğinizi bilemezsiniz. Bir öyle bir böyledir. Tik sahibi olma olasılığı yüksek kişilerdir. Düzenli, saygılı ve geleceğe dönük bir ilişki arıyorsanız uzak durun çünkü iyi bir aile babası olmayacak tiplerdendir.

Aşk Erkeği: Seviyorum lafını gözlerinizin içine bakarak söylerler. İyi bir aile babası olur. Netlik en önemli özelliğidir, direk duygularını ifade eder. İçinden geçeni çekinmeden söyler. Dürüst bir ilişkinin olmazsa olmazlarındandır. Kasıntı değildir, iltifat etmeyi bilir, yerinde ve zamanında davranır. Ancak aynı duyguları hissetmiyorsanız yaklaşmayın ama kendinizden eminseniz sorun yok.

Ruh Eşi Erkekler: Aranılan erkek tipi. Zor bulunan bir cins. Bulunduğunda da kesinlikle hemen kabul edeceğiniz cins. Her şekilde kabul gören bu cins gördüğünüz zaman kimyanızın değişeceği cinstir. Onunla hayat ondan önce ve ondan sonra diye devam edecek. O sizin diğer yarınız.

2617 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım