Hoşgeldiniz  

Günlük Hayatımızı ve İşimizi Kolaylaştıran Akıllı Telefon Özellikleri!!

admin | 28 Nisan 2015 | Genel, Teknoloji

 

İçinde doğru uygulamaların yüklü olduğu bir akıllı telefon, sadece sorumlu olduğunuz görevleri yerine getirmenize yardımcı olmaz aynı zamanda işlerinize en iyi şekilde odaklanmanızı sağlar.

Dropbox

Dropbox uygulaması sayesinde bütün fotoğraflarınızı, belgelerinizi ve videolarınızı saklayabilir ve kolayca paylaşabilirsiniz. Herhangi bir yerde bütün dosyalarınıza erişim imkanınızın olması paha biçilemez bir şeydir. Bir belgeyi akıllı telefonunuz, diz üstü bilgisayarınız ve tabletiniz aracılığıyla sorunsuz bir biçimde görebilirsiniz. Bu sayede hem zamandan hem de paradan tasarruf etmiş olursunuz.

UberConference

Günlük yurtdışı aramalarını yaparken oldukça zorlanılır. UberConference büyük paralar harcamadan konferans konuşmaları yapmanın en uygun yoludur. Her bedava üyelik en fazla beş konferans konuşmasıyla başlıyor ancak sosyal medya hesaplarıyla bağlanırsanız ödüllendiriliyorsunuz ve bu sayı 17’ye çıkıyor. Gayet güzel bir anlaşma.

TripIt

Hesaplamalar, zamanlamalar, son dakika gecikmeleri ve onay işlemleri için uygun olan bu program ile seyahat onayı e-postalarınızı plans@tripit.com adresine göndererek her yolculuğunuz için detaylandırılmış günlük yolculuk planı alabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde nereye gideceğinizden ziyade o yere nasıl gideceğinize odaklanabilirsiniz.

Evernote

Hatırlamatmada bire bir olan bu uygulama sayesinde notlar alabilir, fotoğraflar çekebilir, yapılacaklar listesi hazırlayabilir, kartvizitler tarayabilir, sesli anımsatıcılar kaydedebilir ve de her şeyi araştırılabilir hale getirebilirsiniz. Bir girişimci olarak katılmanız gereken toplantılar, seminerler veya konferanslar olacağından ofisinizden uzakta olduğunuzda bu tarz bir uygulamaya ihtiyacınız olacaktır.

Scanner Pro

Konferanstayken bir peçetenin arkasına parlak fikirler yazmak veya beyaz tahtaya basitçe süreç yazmak… Bütün bunlar bir sonraki gün kolayca hafızanızdan silinip gidecektir. Ancak Scanner Pro sayesinde bu durumu değiştirebilirsiniz. Scanner Pro, iPhone ve iPad’inizi portatif tarayıcıya dönüştüren bir uygulamadır. Sonuçta bir daha ki sefere aklınıza aniden parlak bir fikir geldiğinde hangi uygulamayı kullanacağınızı biliyorsunuz.

 

985 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım