Hoşgeldiniz  

Fantastik, Okul, Romantik Dizi Sevenler İçin: Love 020!

admin | 26 Kasım 2018 | Genel, Sinema ve Dizi

Yönetmen: Lin Yu Fen

Yayım yılı: 2016

Bölüm sayısı: 30

Katagori: Fantastik, Romantik, Okul

Oyuncular: Yang Yang, Zheng Shuang, Zhang Bin Bin, Bai Yu,

Konusu: zeki, çalışkan, başarılı , yakışıklı, bilgisayar oyunlarında uzman ve bir o kadar soğuk oğlumuz, Bilgisayar mühendisliği bölümünde okuyan, bilgisayar oyunlarda uzman Bei Wei Wei’ye aşık olur. Hem gerçek hayatta hem de sanal alemde kızımızın kalbını çalmayı amaçlar.

İzleyicinin yorumu: oğlumuz yukarda belirttiğimiz bütün tanımlara uymaktadır 🙂 ve aşk duygusunu kızımızla tadar. Hem sanal hem de gerçek hayatta kızımızla ilgilenir ve dizinin başından sonuna kadar kızımızı eşi olmasına karar verir. İtiraf etmeliyiz ki bu bağlılık özelliklede bir erkekte olunca (normal hayatta böyle birşey göremeyiz :), göremeyince de bu dizi bizler için şok etkisi yarattı) dizi daha da ilginç hale gelmiş.

 

Kızımız ise herşeyden habersiz oyundaki ustasına ilgi duymaya başlar ve gerçek hayatta tanışmak için can atar. Ancak bilmediği birşey vardır, oğlumuz okulun en popüler erkeğidir. Bu durumda sudan çıkmış balığa dönen kızımız yavaş yavaş olaya alışmaya ve oğlumuza eşi gibi davranmaya başlar. Tabii bu arada dövüş sanatları ve fantastik olayları da ihmal etmemek gerek. Bu yönden dizi tam bir görsel şölen. Bölüm sayısı her ne kadar fazla görünse de sürenin fazla olmaması diziyi sıkıcılıktan kurtarmış. Keyifli seyirler dileriz.

549 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım