Hoşgeldiniz  

Fantastik, Bilimkurgu, Aksiyon ve Tarihi Film Sevenler İçin: Assassin’s Creed!!!

admin | 06 Ağustos 2017 | Genel, Sinema ve Dizi

Vizyon tarihi 23 Aralık 2016 (1s 56dk)
Yönetmen Justin Kurzel
Oyuncular: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons devamı
Tür: Aksiyon, Bilimkurgu
Ülke: ABD, Fransa
Konusu: Genetik kodunun kilidini kırması ile atalarının hatıralarına erişim sağlayabilen Callum Lynch, 15. yüzyıl İspanya’sında yaşayan atası Aguilar’ın maceralarını kendi hafızalarında yer alacak kadar canlı bir şekilde deneyimler. Gizli bir topluluk olan Suikastçiler’in soyundan geldiğini öğrenen genç adam yeni kazandığı beceriler ile baskıcı ve güçlü organizasyon Templer’ın karşısına çıkar. Callum, günümüzde de varolan Templar organizasyonunu alt etmek için geçmişindeki bilgi ve tecrübesini kullanacaktır.
Valla ben başkasını bilmem de kendi adıma bu filmi izlerken bayağı keyif aldım. Aksiyon sahneleri iyiydi. Olayın bir fiil içindeymişim gibi hissettim. Hem tarihten izler taşıması, hem geçmişin o karanlık, bir o kadar çekici ve mistik yanını yansıtması beni cezbetti.
Bu film beyin kurgusunun dışa vurumunu çok iyi yansıtmakta.  Sahneler, düşünceler, hareketler olaya canlılık katmakta. Her zaman bu tarz filmleri seyretmeyi sevmişimdir.
Makinelerin, insan beyninin, geçmişin, mistizimin en iyi şekilde yansıtıldığı bir film. Büyük ihtimal devam filmi de olacak gibi. Şimdiden iyi seyirler.
558 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım