Hoşgeldiniz  

Dram ve Romantik Dizi Sevenler İçin: Tra Barb See Chompoo!

admin | 24 Mart 2019 | Genel, Sinema ve Dizi

Yıl: 2018

Bölüm: 24

Kategori: Dram, Romantik,

Oyuncular: Pon Nawasch Phupantachsee, Bua Nalinthip Sakulongumpai,

Konusu: Aile bağları kopuk bir evde büyüyen Peat annesini çok sevmekte babasından ise uzak durmaktadır. Annesinin ölümünden babasını sorumlu tutar ve babasına düşman olur. Üniversitenin ilk yılında kaza sonucu Kiew’le tanışır. Kiew’in annesi kanserdir ve Peat’in babasını tanımaktadır. Peat’ın babası Kiew’in annesiyle evlenerek onu evine getirir. Tabi burum Peat’in hiç hoşuna gitmez ve anne ve kızın evi terk etmesi için elinden geleni yapar.

Bir süre sonra Kiew’in annesi vefat eder. Kiew, Peat’ı annesinin ölümünü hızlandırdığı gerekçesiyle suçlar. Peat evi terk eder ve Kore’de okumaya başlar. Daha sonra şans eseri Kiew de aynı okula misafir öğrenci olarak gider ve orda tekrar karşılaşırlar. Birbirlerine aşık olurlar. Kiew eve dönmesi şartıyla Peat’a evde onun yerini almayacağına dair söz verir ancak 4 sene sonra döndüğünde Kiew’in babası tarafından evlat edinildiğini öğrenir.

Peat bu durum karşısında yeniden intikam planları yapmaya başlar, bu planları arasında Kiew’le evlenmekte vardır. Ancak kendi kazdığı kuyuya kendi düşer. Her ne kadar aşık olmadığını düşünse de Kiew’e çoktan aşık olmuştur ve ikilem yaşamaya başlar.

119 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım