Hoşgeldiniz  

Dram, Romantik, Yemek Dizileri Sevenler İçin: Let’s Eat 3!!!

admin | 30 Eylül 2018 | Genel, Sinema ve Dizi

Adı: Let’s Eat 3 | 식샤를 합시다 3
Tür: Dram, Romantik, Komedi
Yönetmen: Choi Kyoo-Sik
Senarist: Lim Soo-Mi
Yayıncı: tvN
Bölüm Sayısı: 14
Sezon: 3
Yapım Yılı: 2018

Oyuncular: Yoon Du-Jun, Baek Jin-Hee, Lee Joo-Woo, An Woo-Yeon,

Konusu: Dizi, 30’lu yaşlarına gelen Koo Dae-Young (Yoon Du-Jun) bir çöküşün içine girmiştir. Yaralarına derman bulmak için yirmili yaşlarında tanıştığı ve yemeklerini sevdiği üniversiteden arkadaşı Lee Ji-Woo’yu (Baek Jin-Hee) karşılaşması ve onunla yan yana komşu olmasıyla başlar. Dae-Young ve Ji-Woo birlikte lezzetli yemeklerini paylaşmakla kalmaz aynı zamanda üniversite anılarını tekrar yaşarlar.

Yine ilk 2 dizisini izlediğimiz gibi 3 dizi de bir o kadar güzel. Taaaa ki canlı canlı ahtapot yiyene kadar. Gerçek olup olmadığını anlamak için 2 kere diziyi aynı yerinden izledim. Biliyorum gerizekalı mısın anlayamadın mı? der gibisiniz, velhasıl kelam gözlerine inanamamak deyimini çok iyi anladım bu diziyle :).

Bu sefer polisiye eklemeden romantik komedi ve yemek üzerinden devam etmiş dizimiz. Güzel bir dizi olmakla birlikte çiğ yenenen canlı türüne alışık olmakla birlikte canlı canlı yenen yemek türünü burda görünce bir tuhaf olduğumu söylemeden edemeyeceğim. Onun haricinde yine çok iyi ve güzel bir dizi özellikle benim gibi yemek dizilerini seviyorsanız. Keyifli seyirler dilerim.

144 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım