Hoşgeldiniz  

Dram, Romantik, Komedi Dizi Sevenler İçin: Thirty But Seventeen!!!

admin | 30 Eylül 2018 | Genel, Sinema ve Dizi

Orijinal İsmi : Thirty But Seventeen
Tür: Dram , Komedi , Romantik
Yapım: 2018 – Güney Kore
Oyuncular: Yang Se-JongWang Seok-hyeon, Wang Ji-Won, Sin Hye-seon, Lee Seung-ju
Konusu Shin Hye-Sun dizide 17 yaşındayken komaya giren ve 30 yaşında uyanan Woo Seo-Ri karakterini canlandırmaktadır. Uyandıktan sonra bedeni 30 yaşında olsa da onun zihinsel yaşı 17’dir. Bir gün, Gong Woo-Jin (Yang Se-Jong) ile karşılaşır ve birbirlerine âşık olurlar
Yang Se-Jong dizide 30 yaşındaki bir set tasarımcısı olan Gong Woo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Woo-Jin, bekâr bir adamdır ve 13 yıl önce yaşadığı bir travmadan sonra kimse ile ilişki kurmak istememektedir.
Ahn Hyo-Seop dizide Taesan Lisesi’nin kürek çekme kulübünün kaptanı olan Yoo Chan karakterini canlandırmaktadır. Güçlü ve cesur bir sporcudur. Karizmatik ve neşeli bir kişiliğe sahip olmasına rağmen spor söz konusu olduğunda rekabetçi birisidir.
Dizimiz ilk önce şapşik bir şekilde başlayıp sonra komedi, sonra romantik en sonunda dramatik bir şekilde bitiyor. Dramatik şekilde dediğim şey kötü bir sonla değil aslında herşeyin yanlış anlamalar üzerine kurulduğu bir film olduğu anlaşılıyor.
İzlemekten zevk alınan, insanların zamana takılıp kalmayıp yaşamaları gerektiğini gösteren dizilerden bir tanesi. Yaşamımızın bir yönüyle istemimiz dışında geliştiği ancak kendimize çok fazla yüklenmekten de geri kalmadığımızı gösteren dizilerden. Keyifli seyirler dileriz.
130 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım