Hoşgeldiniz  

Bronzlaştırıcı Kullanımında Uygulanacak Püf Noktalar!!!

admin | 22 Şubat 2017 | Genel, Güzellik ve Bakım, Kadınca

Bronzlaştırıcı cildinizi güneşte bronzlaşmış gibi ve canlı gösterir. Sizi zararlı ultraviyole ışınlara maruz bırakmadan, cildinize sağlıklı bir pırıltı kazandırır. Yüzünüze canlılık getirmek ve kemik yapınızı ortaya çıkarmak için yüzünüzün dış kenarları boyunca ve elmacık kemiklerinizin üzerine bronzlaştırıcı pudra veya krem sürün. Bronzlaştırıcı ayrıca burnu ve çeneyi hafifçe şekillendirmek için de faydalı bir üründür.

Bronzlaştırıcı ilk olarak elmacık kemiğinizin arka kısmına sürün, sonra da öne doğru yayın. Daha sonra geri dönün ve yaymak için ters yöne fırçalayın. Krem bronzlaştırıcı kullanıyorsanız, elmacık kemiğinizin üzerine bir nokta koyun ve bu noktayı yayın. Yüzünüze şekil vermeye yardımcı olması açısından şakaklara da bir parça sürün. Şakakların ve göz çukurlarının çevresine bronzlaştırıcı pudra sürülerek göz renginin ortaya çıkması sağlanabilir, özellikle de gözleriniz yeşil veya mavi ise.

Bronzlaştırıcı pudralar ve kremler cildinizde çok koyu duruyorsa, bunun yerine sıkıştırılmış pudra kullanmayı deneyin. Sıkıştırılmış pudra daha düşük pigment içeriğine sahiptir ve yayması daha kolaydır. Açık bir ten renginiz varsa sıkıştırılmış siyah bir pudra gayet güzel bir bronzlaştırıcı görevi görebilir.

Kaynak: Makyajla Yenilenin,

708 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım