Hoşgeldiniz  

Yemek ve Polisiye Dizileri Sevenler İçin: Let’s Eat 2!!!

admin | 30 Eylül 2018 | Genel, Sinema ve Dizi

Adı: Let’s Eat 2 | 식샤를 합시다 2
Tür: Dram, Romantik, Komedi
Yönetmen: Park Joon-Hwa, Choi Kyoo-Sik
Senarist: Lim Soo-Mi, Kim Hyo-Shin, Lee Ye-Rim
Yapımcı: –
Yayıncı: tvN
daum: 8.8
Bölüm Sayısı: 18
Sezon: 2
Yapım Yılı: 2015

Oyuncular: Yoon Du-Jun, Seo Hyun-Jin, Kwon Yool,

Konusu: Dizi, Yeni bir apartmana taşınan Dae-Young (Yoon Du-Jun), burada ilkokuldayken sınıf arkadaşı olan Baek Soo-Ji (Seo Hyun-Jin) ile komşu olur. Ancak Soo-Ji, bir sebepten dolayı kendisinden nefret etmektedir ve onu hiç iyi karşılamamıştır. Kendisini affetmesi için Soo-Ji ile bir anlaşma yapar. Anlaşma, Soo-Ji’ne zengin patronu (Kwon Yool) ile evlenmesine yardım etmektir. Ancak, bu süreçte, Dae-Young ve Soo-Ji birbirine âşık olur.

Allahım yine yemeklerle dolu güzel bir sizinin ikinci sezonundayız. Ben izlerken çok keyif aldım şahsen. Dizide sadece yemek yok, romantik ve polisiye de eklenmiş içine ve çok yönlü bir dizi olmasını sağlamış bu durum.

Oğlumuz yine fırlama haliyle boy gösterirken kızımız yine akıllı, uslu ancak bir o kadar cadaloz bir tip olmuş. Geçmişte birlikte çocukluk geçiren kızımız ve oğlumuz yıllar sonra tekrar karşılaşırlar ve birbirlerine aşık olur. Aşık olmaları o kadar önemli değil ancak yemek hususu çok önemli. İnsan farklı yemekler gördükçe iştahı artıyor. Keyifli seyirler dilerim.

120 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım