Hoşgeldiniz  

Romantik, Komedi Dizileri Sevenler İçin: Go Ho’s Starry Night!!!

admin | 30 Temmuz 2017 | Genel, Sinema ve Dizi

Adı: Go Ho’s Starry Night
Yönetmen: Jo Soo Won 
Senaryo: Sin Yoo Dam
Tür: Romantik, Komedi
Kanal: Sohu, SBS
Bölüm Sayısı: 20 (Sohu TV) / 4 (SBS)
Yayın Tarihi: 2016
Ülke: Güney Kore
Dil: Korece 

Konusu: Gogh çok çalışkan olmasına rağmen patronu tarafından sevilmeyen biridir. Kariyer hayatında başarılı olduğu kadar aşk hayatında da başarılı olmak ister. Dizileri süresi kısa olduğu için sıkılmadan izleyeceğiniz çıtır çerezlik bir dizi. 

Her ne kadar konusu bu olsa da arkadaşlar karşımızda, kızı kıskandığı için şirretmi mi şirret, kıskanç mı kıskanç, bir o kadar yakışıklı ve karizmatik esas oğlanımız duruyor. 

Kızımız da bir o kadar tatlış ve güzel. Ancak kızımıza da az acımadım doğrusu, Koreliler de sanırım bizim millet gibi sevgisini biraz sadistçe gösteriyor. Kızımızın başına gelmeyen kalmadı. İki arada bir derede nereye döneceğini şaşırdı yavrum. Şaşkın ördek yavrusu!!!

Hele 5 kişi bir olup kızı tavlamaya çıktılar ya ipler koptu bende. Bizim safoz kızın hiçbirşeyden haberi yok. Cancazım uyan hoop uyama, ayakta götürülüyorsun.

Ne demişler sabreden derviş muradına ermiş, bizim esas oğlan 4 senelik beklemeden sonra kızımızın aklını çelmeyi başardı ve çıkmaya başladılar. Bizim kızın gözü açıldı, ışığı gördü, ona doğru yürüyor. Yürü be kim tutar seni.

Sonuç olarak arkadaşlar karşınızda; kısa süreli olduğu için diziden sıkılmayacağınız, çıtır çerezlik, gün geçirmelik romantik komedi tatında güzel bir dizi var. İyi seyirler!!!

 

425 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım