Hoşgeldiniz  

Romantik, Komedi Dizi Sevenler İçin: Cheongdamdong Alice!

admin | 15 Aralık 2018 | Genel, Sinema ve Dizi

Orijinal İsmi: Cheong-dam-dong ael-li-seu

Tür: Komedi, Romantik,

Yapım Yılı: 2013-Güney Kore

Yönetmen: Joo Soo-won

Senaryo: Kim Ji-hee

Oyuncular: Park Shi-hoo, Nam Goong-min, Moon Geun-young

Konusu:  Han Se-Gyung (Moon Geun-Young) çok pozitif ve genç bir bayandır. “Olmak istediğim şeye gidebildiğim kadar giderim.” felsefesine inanmaktadır. Pek çok tasarım yarışmalarını kazanır ve sonunda bir giyim firmasında işe başlar. Ancak, Han Se-Gyung iş yerinde tasarım yapmaktan ziyade ayak işlerine bakar. Öte yandan Han Se-Gyung, asistanlığını yaptığı yöneticinin eşinin aşağılamalarına katlanmak zorundadır. Aslında bu hanımefendi, Han Se-Gyung’un lise yıllarında kendinden daha az başarılı olan bir üst sınıf arkadaşıdır. Bu Han Se-Gyung’un, onun geçmiş yaşamına bakmasını sağlar. Han Se-Gyung lüks mağaza başkanı Cha Seung Jo (Park Shi Hoo) ile tanıştıktan sonra hayatı değişecektir.Bazı olaylara neden olan bir kadın hakkında bir dramadır, Lee Hye-kyeong’ın orjinal romanı “Chungdam-dong Duck”a dayanmaktadır.

İzleyicinin yorumu: dizi fakir kız, zengin erkek konulu. Kızımız iyi niyetli herşeye olumlu bakmaya çalışıyor ancak bir yere kadar sonunda onun da sabrı taşıyor ve kötü ve zengin olmaya karar veriyor. Bu konuda yardımı da eskiden düşmanı olan daha sonra zengin biri ile evlenerek yaşam şartlarını iyileştiren kız arkadaşından alıyor. Aslında kötü olmaya çalışırken birazda eline yüzüne bulaştırıyor. 

Romantik Komedi dizi

Oğlumuz ise aşktan umudunu yitirmiş ve kadınlara güveni kalmamış biri. Bu döngüyü kızımızla karşılaştıktan sonra kırmaya karar veriyor ve aşka inanmaya başlıyor. Her ne kadar kızımızın yaptıklarından zamanla haberdar olsa da sorun yok sonunda yine aşk kazanıyor. Şimdiden keyifli seyirler dileriz.

180 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım