Hoşgeldiniz  

Romantik, Dram ve Komedi Dizi Sevenler İçin: Falling For Innocence!!!

admin | 06 Kasım 2017 | Genel, Sinema ve Dizi

Yönetmen: Ji Young Soo
Senarist: Yoo Hee Kyung
Tür: Romantik Komedi
Bölüm Sayısı: 16
Ülke: Güney Kore

Konusu: Büyük bir holding şirketinin başkanı olan babasını 25 yıl önce kaybeden Kang Min Ho, intikam dışında bütün duygularını bir kenara atmış taş kalpli bir adamdır. Artık hayatta tek bir hedefi vardır: babasının ölümünü fırsat bilip şirketi devralan amcasından intikam almak. Ancak kalbi bu intikam senfonisi nihayete ermeden genç adamı yarı yolda bırakır. Nitekim kaderin bir cilvesi olsa gerek, beyin ölümü gerçekleşen bir hastadan kalp nakli olur. Fakat tuhaf bir şekilde farklı biri gibi hissetmeye başlamıştır. Söyledikleri ve yaptıkları önceki halinin tam tersidir. Mantığı ve bu yeni kalbi arasında sıkışıp kalan Min Ho bunlar yetmezmiş gibi Soon-Jung adında bir kadına ilgi duymaya başlar. Artık mutluluğun ve gerçek aşkın ne demek olduğunu öğrenmek üzeredir.

Sonu kötü bitmedi Allah’a şükür, çünkü kötü sonlara fazla tahammülüm yok. Bu ilk tiyom olsun 🙂

Anlaşılacağı üzere  intikam hırsı, sinir, stres ve aklında yok etmekten başka birşey bulunmayan bir esas oğlumuz var. Bu oğlan yeni kalbinin monte edilmesiyle kişilik değişimine uğramaya başlıyor. Vay vay vay!!!

Esas kızımız çok terbiyeli, efendi, akıllı vs vs falan. Esas oğlumuzu adam etmek için elinden geleni yapıyor. 

Tabiki dizilerimizin olmazsa olmazı şapşiklerimiz var onlarda diziye renk ve neşe katıyorlar itiraf etmeliyim.

Başından sonuna kadar hem duygusaldı, hem komikti, hemde gergin bir ortam vardı arkadaşlar. Şu komik bölümlere bayılıyorum valla :D. Şimdiden iyi seyirler dilerim arkadaşlar!!!

310 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım