Hoşgeldiniz  

Romantik Dizi Sevenler İçin: Prosecutor Princess!!!

admin | 17 Şubat 2018 | Genel, Sinema ve Dizi

Yönetmen: Jin Hyuk
Senaryo: So Hyun Kyung
Yapım Yılı: 2010
Ülke: Güney Kore
Tür: Romantik
Bölüm Sayısı: 16
Oyuncular:Kim So Yeon (Ma Hye Ri)
Park Shi Hoo (Seon In Woo)
Han Jung Soo (Yoon Se Joon)

Konusu: Ma Hye Ri üstün zekalı ve olaylara odaklanma yeteneğine sahip bir bayandır. Bu sayede avukatlık sınavını kolaylıkla geçer. Yeteneklerinin dışında modaya uygun olmaktan hoşlanır ve çok çalışmayı sevmez, bu yüzden kusursuz savcı olmaktan çok uzaktadır ve mesleği için uygun biri olduğundan şüphelidir. Kendinden büyük meslektaşlarıyla olan tartışmaları ve zor davalarla uğraşması nedeniyle, Hye Ri git gide hak ve adalet konularında kararlı zeki bir hukukçu olur. (Alıntıdır)

Kızımız modaya düşkün bir savcı. Savcılık görevini tam olarak kavrayamasa da bu sektöre atılmış. Biraz kabulleniş, biraz zorlanış, biraz dışlanma derken sonunda Savcılık sektöründe de iyi tanınmaktadır.

Oğlumuz; zor bir çocukluk geçirmiş ve ailesinin intikamını almak için Kore’ye dönmüş akıllı avukatı canladırmakta. Ancak intikam için kızımızı kullanmaya karar veriyor.

İntikam ortamında filizlenen bir aşkı anlatmakta dizimiz. Kızımızın şapşiklikleri oğlumuzun kurnazlıkları derken ortaya komik, romantik bir dizi ortaya çıkmış. Keyifli seyirler!!!

215 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım