28 Aralık 2016

Gözaltı Torbalarını ve Koyu Halkaları Yok Etmenin Mucizevi Sırrı!!!

Gözaltı Torbalarını ve Koyu Halkaları Yok Etmenin Mucizevi Sırrı!!!

Bir çoğumuz yorgunluktan, hastalıktan, uykusuzluktan, stresten dolayı göz altı torbalarından muzdaribiz. Kabullenmesi ne kadar acı olsa da hafif kapatıcı kullanarak gözaltı torbalarını ortadan kaldıramazsınız. Yüzde ışık verdiğimiz bölgelerin daha çok öne çıktığını biliyoruz. Amacımız torba olan bölgeyi gizlemek.

Sırrımıza gelirsek; torbanın hemen altındaki bölgeye ışık vererek bu sorunu halledebilirsiniz. Yüzümüze ışık yukarıdan geldiği için, torba olan bölge yüzde bir gölge yaratır. Gölgeli alana ışık vererek, gölgeyi ortadan kaldırır ve böylece torbanın kaybolmasını sağlarsınız. Birçok insan size yukarıdan değil tam karşıdan baktığı için torbanız yüzünüz geri kalanı ile aynı tonda görünür.

İşte bu kadar, artık kusursuzsunuz! Bunun için, ince uçlu bir fırça alın ve torba olan bölgenin hemen altını açık renkli bir kapatıcı sürün. Daha sonra bu kapatıcıyı parmağınızla küçük vuruşlar yaparak hafifçe dağıtın. Yüzünüzde birçok kadında olduğu gibi hem koyu halkalar hem de torbalar varsa şu üç safhalı uygulamayı kullanmak isteyebilirsiniz;

1. İlk olarak koyu halkalara kapatıcı sürün,

2. Daha sonra yüzünüzün geri kalanına fondöteninizi sürün,

3. Son olarak da, torbaların alt kısmına kapatıcınızı kullanarak ışık verin. Bu fondötenin üzerine fondötenden daha açık renkte bir kapatıcının sürüldüğü ve kapatıcının tamamen harmanlanmadığı istisnai bir durumdur. İyice yaymak için küçük vuruşlarla dağıtın.

Küçük Sır: Çok açık renk bir kapatıcı kullanmak dikkati kapatmaya çalıştığınız şeylere çekmekten başka bir işe yaramaz. Kapatıcıyı bir parça göz kremi ile karıştırarak daha ince ve şeffaf bir kat elde edilebilir. Bileğinizin iç kısmındaki damarın üzerine küçük bir miktar kapatıcı sürerek, kapatıcıyı test edebilirsiniz.

Kaynak: Makyajla Yenilenin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.