Hoşgeldiniz  

Göz Altı Morluklarında Önemli ve Etkili Tedaviler!!!

admin | 17 Şubat 2016 | Genel, Sağlık

Gözaltında beliren morlukların en belirgin nedeni, göz çevresindeki pigmentlerin fazlalığından kaynaklanabilir. Ayrıca o bölgede bulunan yağ katmalanlarının azalması panda göz tabir edilen göz çevresini ortaya çıkarmaktadır.

Çoğunlukla her 3 insandan birinde görülür. Böylece insanlar daha yaşlı, uykusuz ve yorgun bir görünüme sahip olur. Ancak bundan kurtulmanın yolları bulunmaktadır. Bu yöntemlere kısaca bakıldığında; Yağ tranferi, göz altı ışık dolgusu ve PRP yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemler;

goz_alti_morluklari

Gözaltı Işık Dolgusu: Gözaltı morluklarına kliniklerinde hyalüronik Asit içerikli ışık dolgusu yaptıklarını bilinmektedir. Işık dolgusu en doğal şekilde ve ödemsiz sorunun giderilmesine yardımcı oluyor. Işık dolgusu amino asit, antioksidan, Mineral ve vitaminler içerir. Zaten hyalüronik asit bedenimizde doğal olarak bulunan bir yapı, gözaltı morlukların sebeplerinden bir tanesi de bu yapının azalmasından kaynaklanıyor.İşte ışık dolgusu azalan nemini kaybeden ve kırışan gözaltına tekrar eski formunu kazandırmaya fayda sağlıyor. Işık dolgusu cildin kalitesini artırır, ince çizgileri ve gözaltı morluklarını büyük oranlarda yok edebilir.

imagesCAXGV267

Yağ Tranferi: Yağ Transferi tekniğiyle gözaltlarına form kazandırdıklarılır. Hastanın bölgesel yağlanma sorunu çektiği alandan elde edilen kök hücreden zenginleştirilmiş yağ enjeksiyonu uygulaması yaparak, gözaltlarına form kazandırılır. Kök hücre aynı zamanda azalan kolajenin de artmasını sağlıyor ve kalıcı bir şekilde gözaltı morluklarını gideriyor. Hasta genç, dinamik ve taze bir görüntüyle hayatına devam edebiliyor.

GZ-ALT~1

PRP: PRP’nin sorunlu bölgeyi lokal olarak tedavi etmeyi amaçlanır. PRP’de hastanın kanı tüpe alınır. Alınan kan laboratuvar ortamında santrifüjlenir, trombosit yönünden zenginleştirilir, gerektiği durumda içine, kişinin ihtiyacına göre ilave maddeler konur. Bu elde edilen sıvı gözaltı dokusuna enjekte edilir. Onarıcı PRP yöntemi metabolizmanın yavaşlaması sonucu, dolaşım sistemi vasıtasıyla beslenemeyen dokulara ulaşmayı ve sorunlu bölgeyi lokal olarak tedavi etmeyi amaçlar.

930 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım