26 Kasım 2017

Gençlik ve Romantik Dizileri Sevenler İçin: U Prince Series Part 1!!!

Gençlik ve Romantik Dizileri Sevenler İçin: U Prince Series Part 1!!!

Adı : The Handsome Cowboy
Tür : Gençlik, Romantik
Kanal : GMM
Bölüm Sayısı : 8
Yayın Yılı : 2016
Dil : Tayca
Ülke : Tayland

Konusu: Sibtis istediği her kızı elde edebilen bir playboydur. Bir gün gittiği bir mekanda Prikkang’ı görür. Onuda kolay lokma sanır fakat hiçte öyle değildir. Aslında küçükken iki yakın arkadaş olan Sibtis ve Prikkang’ın yolları bir sebepten ayrılmıştır. Prikkang, Sibtis’i hemen tanır fakat Sibtis onu tanımaz. Prikkang bu duruma hem üzülmüş hemde sinirlenmiştir. Bu arada Sibtis’de onunla uğraşmaya devam etmektedir. Bir süre sonra Sibtis, Prikkang’ı tanır fakat aralarındaki didişme bitecek gibi değildir. Tüm bunlar olurken Prikkang’ın babası tatilde onu çiftliğe göndermeye karar verir ve şansa bakın ki çiftlikte ona yardım edecek kişi Sibtis’dir.

Dizi eskiden fırlama bir tip iken normal hale dönen kızımız ile eskiden efendi bir tip iken fırlama haline gelen oğlumuz arasında geçiyor. Yani roller değişilmiş.

Oğlumuz, kızımızı tavlamak için elinden geleni yapsa da daha sonra şeytana yeniden uymaya devam ediyor. Dizinin ileri bölümlerinde oğlumuzun imana geldiğini görüyoruz. 🙂

Tabii bunda kızımızın azmini yabana atmamak gerekir. Oğlumuzu bir güzel benzetiyor. Sonuç iyi bitiyor arkadaşlar. Aslına bakarsanız dizi birbirinden bağımsız 12 bölümden oluşmakta, her partta yeni bir hikaye anlatılmakta. Mini dizi şeklinde olması ve insanı sıkmaması nedeniyle rahatça izlenebilecek bir dizi. Şimdiden iyi seyirler!!!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.