19 Aralık 2017

Gençlik, Romantik, Okul Dizilerini Sevenler İçin: U Prince Series  Part 11: Badly Politics

Gençlik, Romantik, Okul Dizilerini Sevenler İçin: U Prince Series  Part 11: Badly Politics

Yayın yılı: 2017

Bölüm sayısı: 4

Kategori: gençlik, romantik, okul

Konusu:  Cherry Milk, uluslararası ilişkiler okumakla beraber modacılık yapmaktadır. Zengin bir büyükelçinin kızıdır. Ailesi moda okumasına bir şartla izin vermektedir, O da okuduğu bölümün bitirmesidir. Cherry Milk’inse okulla alakası yoktur. Hocası onu geçirmek için Tayland’da yaşayan bir etnik grup olan Honzellerle ilgili araştırma yapmasını ister. Bu sırada honzel ırkından olan Survey ile tanışır. Survey ve Cherry  zaman içerisinde birbirlerine aşık olurlar.

Kızımız kendini beğenmiş, burnu havada, zengin şımarık hatunu oynarken oğlumuz ise kızımızı  adam etmek için  uğraşan gönüllü yardımseverdir. İtiraf etmeliyim oğlumuz da bir o kadar ukala ve kendini beğenmiş.

Kızımızın fakir halkla iletişim kopukluğu ve başka bir dünyadan gelmiş hallerini, oğlumuzun onu engellemeye çalışması ve daha insancıl hale getirmeye çalışmasını izlemekteyiz.

Diğer dizilerden pek bir farkı yok. Sadece mekan ve zaman farkı bulunmakta. İzlenebilir bir dizi, çıtır çerezlik, boş zamanlarınızda rahatça izleyebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.