Hoşgeldiniz  

Fantastik, Hukuk, Romantik Dizi Sevenler İçin: While You Were Sleeping!!!

admin | 30 Kasım 2017 | Genel, Sinema ve Dizi

İsim: While You Were Sleeping
Tür: Fantezi, Hukuk, Romantik
Bölüm Sayısı: 32 (35’er dakikalık bölümler)

Konusu: Jung Jae Chan; 29 yaşında Seul’un güney kısmında ceza davalarında uzmanlaşmış bir savcıdır.  Kardeşiyle birlikte yaşamaktadır. Oldukça nezaketsiz, duygularını pek göstermeyen ve  nadiren gülümseyen birisidir. Soğuk görünümüne ve şaka yapmaktan hoşlanmamasına rağmen  bazı yönlerden hâlâ aptaldır. Sosyal becerileri yoktur ve kişisel hislerin bağların olmadığı  bolca övgü alacağı davalara bakmaktadır.

Nam Hong Joo: 29 yaşında işsiz bir gazeteci. Geleceği görebilen rüyalar görüyor (özellikle de kötü olanlarından) Eskiden Jung Jae Chan’ın hayranı olup adeta ona tapınmıştır. Daima eğer savcılar için bir nobel ödülü varsa o ödülün Jung Jae Chan’a verilmesi gerektiğini söylemiştir.

Dizi de bu iki karakterin yanı sıra üçüncü bir karakter olan polis arkadaşımız da bulunmakta. O da diziye çok renk katmış. Tabiki esas oğlan ve esas kız daha ağırlıklı.

Dürüst olmak gerekirse; başından sonuna kadar zevkle izlediğim bir diziydi. İler ki dönemlerde tekrar izlemeyi düşünebileceğim bir dizi.

Bir kere her bölümünde muhakkak bir kere gülüyorsunuz. Biraz hüzün barındırıyor, tabiki dizini olmazsa olmazı hukuki konular olan soruşturma, kovuşturma vs. gibi unsurlar var. Ortaya birazda gizem, fantastik unsur ekledik mi yemede yanında yat bir dizi olmuş.

Dediğim gibi her bölümünü izlemekten büyük keyif aldığım, sürükleyici, 35 dk olması nedeniyle de sıkılmadan izlediğim, en az her bölümünde bir kez güldüğüm, bütün duyguları insana yaşatan bir dizi. İzlemeniz şiddetle tavsiye edilir :D!!!

298 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım