13 Ağustos 2018

Dram ve Romantik Tayvan Dizisi Sevenler İçin: Kleun Cheewit!!!

Dram ve Romantik Tayvan Dizisi Sevenler İçin: Kleun Cheewit!!!

Dizi adı: Kleun Cheewit
Yayın Yılı: 2017
Bölüm Sayısı: 15
Kategori: Romantik, dram
Oyuncular: Urassaya Sperbund (Jeerawat), Prin Suparat (Sathit)

Konusu: Klasik bir intikam dizisi, kız üvey babasından kaçarken yanlışlıkla oğlanın nişanlısını trafik kazası sonucu ölmesine neden oluyor. Kısaca; Jee’nin üvey babası onu her fırsatta taciz etmeye çalışır. Üvey babasının adamları Jee’yi kaçırmaya çalışırken ona ilaç verir. Jee ellerinden kaçar ve arabaya atlar. Thit’in nişanlısına çarpar. Jee hiçbir şey hatırlamaz. Onun yerine suçu şoförü üstlenir. Thit Jee’yi kazadan sorumlu tutar. Her gördüğünde kızı aşağılar. Jee’yi yuva yıkan biri olarak görür ve işler iyice sarpa sarır.

Kore dizilerinde aşina olduğumuz bir konu ancak bu başka bir versiyonu. Bu konu da ilginç olmakla birlikte yaklaşık 2 saatlik bir dizi olması nedeniyle 15 bölümün aslında 32 bölüm olduğunu söylemekte fayda var. Şahsen diziyi izlerken dizi saattinin fazla olması beni bayağı yordu.

Tam Türk dizi severleri tarafından izlenebilecek bir dizi. Bol bol ağlama, entrika, yanlış anlama vs vs. var. Şahsen izlerken Türk dizisi izlediğimi düşündüm. Erkek ve Kadın karakterler güçlü karekterler olup dizinin hakkını vermişler. İzlenir mi? Evet izlenir, tam Türk halkına hitap eden bir dizi türü çünkü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.