Hoşgeldiniz  

Dram, Romantik ve Komedi Dizi Severler İçin: Fated To Love You!!!

admin | 05 Kasım 2017 | Genel, Sinema ve Dizi

Fated To Love You

Yönetmen: Lee Dong-Yoon

Senarist: Joo Chan-Ok

Bölüm sayısı: 20

Dili: Korece

Türü: Dram, Romantik, Komedi

Konusu: Fakir kızın farkına varmadan zengin bir varis ile bir gece geçirmesi sonucu hayatının nasıl değiştiğini anlatan bir dizi. İtiraf etmeliyim Kore dizilerine başladığım sırada ilk sırada izlediğim dizilerden biriydi. Bizim dizilerin Kore dizilerinden uyarlama olduğunu öğrendiğimde araştırarak bu diziyi bulmuştum. Neyse en azından bizimkiler gibi işin cılkını çıkarmamışlar, insaflı davranmışlar :D.

Dürüst olmak gerekirse kore dizilerini çok abartılı jest ve mimikleri olan, hareketleri abartılı diziler olarak düşündüm hep. Ama bu sahne bütün bakış açımı değiştirdi. İlk önce ne olduğunu anlamadım. Bu adam manyak ya da deli dedim. Dedim demesine ama bu sahnelerde acayip güldüğümü de itiraf etmeliyim :D.

Şu anne Türkiye’de yaşamış ve geri Kore’ye dönmüş bir anne. Nerden anladın derseniz, uzun menzilli terlik fırlatmayı, çok iyi çimdik atmayı ve en iyi şekilde sopa kullanmayı çok iyi biliyor. Kültür olarak bu kadar benzediğimizi hiç bilmiyordum doğrusu :D.

Valla ben söyleyenlerin yalancısıyım. Birçok ülke dizi ve filmlerinde güzel kızlarını ön plana çıkartırken, Uzak Doğu ülkelerinde bu tam tersiymiş arkadaşlar. Uzak Doğu ülkeleri genelde erkeklerini ön plana çıkararak dizinin tutmasını sağlıyorlarmış. Valla ben bu diziyle daha net anladım. Çünkü iki oyuncu da cirlop gibi erkekler. Aslında ekonomik açıdan bakıldığında çok iki bir fikir :D.

Evet dizimizin çifte kumruları da karşımızda. Oğlumuzun saçını öğle toplamasını çok beğendim, kızımızda güzel maşallah. İkisi de birbirine yakışıyor, sonuç izlenebilir bir dizi. İyi seyirler dilerim :D.

327 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım