Hoşgeldiniz  

Dram, Romantik ve Komedi Dizi Sevenler İçin: Scent Of A Woman!!!

admin | 31 Ekim 2017 | Genel, Sinema ve Dizi

Yönetmen: Park Hyung Ki (Dr. Champ; Get Karl! Oh Soo Jung; Princess Lulu)
Senarist: Noh Ji Sul (Dr. Champ)
Bölüm Sayısı: 20
Tür: Romantik Komedi, Dram

Konusu: Bir kadın, Lee Yeon Jae, düşük rütbeli bir ofis çalışanı olan Lee Yeon, doktorlar tarafından ömrünün çok kısa kaldığı söylenince bir seyahat acentesine giderek tatile çıkmak için yer ayırtır, yaşamak için az zamanı kalan Lee Yeon, son günlerini mutlu ve istediği şekilde geçirmeye karar verirken gittiği yerde platonik aşkıyla yani patronuyla karşılaşır ve patronuda kim olduğundan hebersiz ona aşık olur. 

Arkadaşlar bu dizi kesinlikle ve kesinlikle dram ağırlıklı. Romantik, komedi diyenlere aldırmayın. Evet ilk başlarda romantik ve komediydi ilerleyen bölümlerde kesinlikle dramdı. 😀

Hatta bir ara bırakmayı bile düşündüğüm bir diziydi ancak zaten ortasına gelmiştik. Bir güldürüp bir ağlatması cabasıydı. Dram sevenler için birebir!!! (Her ne kadar ben bundan pek hoşlanmasamda :D)

Aslında günümüz dünyasının en büyük hastalıklarından kanser ile baş edebilmek için bir insanın nasıl yaşam mücadelesi verdiğini çok iyi özetliyor. 

Kendimi yerine koyup empati yaptığımı itiraf etmeliyim. Sanırım başa çıkılması gerçekten zor ve bir o kadar mücadele isteyen bir durumu en güzel özetleyen dizilerden bir tanesi. Şimdiden İyi seyirler dilerim!!!

341 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım