Hoşgeldiniz  

Daha Güzel Kaşlara Sahip Olmak için Kullanılan Güzellik Ürünleri Neledir?

admin | 26 Aralık 2015 | Genel, Güzellik ve Bakım, Kadınca

Kaş yüzün en belirgin özelliği ve yüze anlam katan en önemli görsellerden biridir. Kaşı daha güzel ve anlamlı kılmak için dört farklı ürün kullanabiliriz. Bu ürünler;

1_100

Kalem: kaşları belirginleştirmek için en kesin ve genel yöntemdir. Diğer makyaj kalemlerine göre biraz daha mumsudur. Bu özelliği sayesinde kaşa daha iyi yapışır ve daha uzun süre orada kalır. Kaş kalemini tercih ediyorsanız, ucunun iyice açık olduğundan emin olun çünkü kaş kaleminin ucu ne kadar açıksa o kadar iyi uygulanır. Ayrıca seçtiğiniz kaş kaleminin çok mumumsu kıvamda olmamasına dikkate edin. Aksi halde, kötü veya yapmacık görünmeden düzgün bir biçimde uygulamak çok zor olacaktır.

Pudra: Mat, parlamayan ve çok yüksek pigment içeriğine sahip tozdur. Genellikle farça yardımıyla uygulanır ve kaş kremleri ve kalemlerinin daha uzun süre dayanması için kullanılır. Pudra en doğal görünümü, kaşlarınızın içini tamamen doldurduğunda verir.

kirpikler-nasil-kalinlastirilir-1404297613

Krem: en etkileyici fakat en yapay görünüme sahiptir. Fırçayla uygulanan mat bir kremdir ve pudra kullanarak sabitlemek en iyi yöntemdir. Böylece kalıcı olur. İstediğiniz ışık geçirgenliği en az katmanı oluşturur.

Kaş jeli: kaşlar için geliştirilmiş bir jöledir. Ele avuca sığmaz kaşlar için harika bir üründür. Çünkü kaşları olmaları gereken yerde tutar. Kaş jöleleri hafif renkli veya renksiz olarak sunulmaktadır.

716 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım