Hoşgeldiniz  

Aksiyon, Suç ve Polisiye Dizileri Sevenler İçin: Bad Guys!!!

admin | 30 Ekim 2017 | Genel, Sinema ve Dizi

Adı: Bad Guys
Tür: Suç, Aksiyon, Polisiye
Bölüm Sayısı: 11
Yapım Yılı: 2014
Yayın Tarihi: 04 Ekim 2014
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Artan şiddet suçlarına karşı mücadele etmek için Polis Şefi Dedektif Oh Goo Tak’a(Kim Sang Joong) sabıkalılardan oluşan bir ekip kurmasını ister. Dedektif Oh Goo Tak görevinde aşırı şiddet kullandığı için işinden alıkonulmuş biridir. Dedektifin kurduğu ekipte kabadayı olan Park Woong Cheol(Ma Dong Seok), sıradışı zekaya sahip en genç seri katil Lee Jung Moon(Park Hae Jin) ve kiralık katil Jung Tae Soo(Jo Dong Hyeok) vardır. Ayrıca Müfettiş Yoo Mi Young da (Gang Ye Won) ekibe katılır. Müfettiş ekip üyelerinin bazen mantıklı bazense duygusal hareket etmelerini sağlamak için yanlarındadır.

Arkadaşlar; duygusal, romantik ve drama kore dizilerinden sıkıldıysanız şiddetle önerebileceğim bu diziyi. Şahsen hiç sıkılmadan izlediğim ve daha sonra tekrar izleyebileceğim bir dizi.

Konusu akıcı ve 11 bölüm olması ise cabası. Çok rahat bir şekilde elinize mısırınızı, içeceğinizi alarak sinema tadında izleyebileceğiniz bir dizi. (Tabiii biraz uzun bir sinema :D)

Birinin zeki, diğerinin çevik, ötekinin ise kuvvetli olduğu bu dizide, onların bu özelliklerini en iyi şekilde kullanan ve bir o kadar tecrübeli polis şefi bulunmakta.

Konunun gidişatı ve olaylara bakış açıları nedeniyle insanı düşünmeye sevk eden, acaba katil bu mu? diye düşüneceğiniz ve yorum yapabileceğiniz bir dizi.

Şimdiden keyifli ve neşeli seyirler dilerim!!!

 

294 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2012 selosepet Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Başlığım